Novinky

 

Síce pre niektorých platí, že najkrajšia príroda je za oknami kaviarne, ale nemusíte zaspávať v turistických topánkach, aby ste si prírodu vedeli skutočne užiť. Do našej chaty Magurka sa dostanete síce autom alebo pešo, ale túry do okolia si viete vybrať od tých najjednoduchších prechádzok až po náročné hrebeňovky.

Pre všetkých, ktorí po túre nemajú dosť
Oproti našej chate Magurka máme obrovskú lúku, na ktorej sme postavili detské ihrisko. Podľa skúseností vieme, že detské zásoby energie sú nevyčerpateľné. Preto rodičia môžu sedieť na našej terase a deti sa hrajú na lúke a skúšajú svoje zručnosti, limity, odvahu a šikovnosť.


Síce nezdravé, ale ohromne chutné
Časy, kedy sme všetci veselo opekali špekáčiky nad ohňom a nikto neriešil vplyv na zdravie, sú nenávratne za nami. Ale tá nostalgická spomienka a chuť v ústach stále ostanú. Sme toho názoru, že na čerstvom vzduchu lepšie trávi a teda aj zhrešiť môžete. Na lúke pod chatou máme ohnisko, potrebné suroviny a ingrediencie v našej kuchyni, stačí sa len dohodnúť s personálom. .


Chata Magurka je turistická chata, ale...
Turistická v našom chápaní, znamená čistý a jednoduchý štandard s domácou kuchyňou. Deťom viac ako „king size“ posteľ bude vyhovovať lúka pred chatou a neobmedzený priestor na behanie, unaveným pracovníkom mesiaca zase sauna, či drevená kaďa s vodou vedľa chaty. Sedieť v nej a pozerať na hviezdy, ktoré nezatieni mestský smog, je príjemnou náplňou večera. Overené, vyskúšané.


Ako si to zariadime, tak to budeme mať
Presne toho sa držíme. Magurka má byť miesto, odkiaľ budete vyrážať do prírody, za zážitkami a príjemnými spomienkami a večer sa tam vrátite. My sa o vás postaráme a spravíme všetko, čo je v našich silách, aby sme našli riešenie všetkých možných komplikácii. Chceme tu zachovať pokoj, pohodu a kľud, aj za cenu ústupkov voči vášmu luxusu. Týmto vás pozývame k pôvodnej podstate pobytu v prírode.


Rodinné stretnutia
Presne tak, rodina a priatelia by sa mali stretávať. Len tak na jedlo, posedieť a porozprávať sa. Máme pre vás oddelený priestor, kde nebudete rušení ostatnými hosťami, deti sa môžu zabaviť na našom ihrisku alebo v detskom kútiku, kde sa nájdu aj hračky. Máme k dispozícii plne funkčnú kuchyňu, takže v rámci našich možností vám vieme pripraviť jedlo počas celého dňa. Pitný režim nevynímajúc.